• Розпродаж!

Очищуючий гель для комбінованої шкіри з АНА

450,00 ₴

Компоненти мають антибактеріальну, м'яко відшаровуючу та себорегулюючу дію. Засіб покликан ефективно очищати, видаляючи надлишки шкірного жиру, прискорювати процеси відновлення клітин, зволожувати і пом'якшувати шкіру, надавати антисептичну та протизапальну дію, запобігати запалення і закупорювання сальних залоз.

Кількість

Очищуючий гель для комбінованої шкіри з АНА


Догляд за комбінованою шкірою є не найпростішою процедурою. Оскільки для даного типу характерне підвищене вироблення шкірного сала в області Т-зони і нормальна, а іноді навіть суха шкіра на щоках, до кожної ділянки особи необхідний індивідуальний підхід. Дбайливий бренд Demax розробив гель різноспрямованої дії, що містить інноваційну ключову формулу, яка спеціально створена для комбінованої шкіри. 

Компоненти мають антибактеріальну, м'яко відшаровуючу та себорегулюючу дію. Засіб покликан ефективно очищати, видаляючи надлишки шкірного жиру, прискорювати процеси відновлення клітин, зволожувати і пом'якшувати шкіру, надавати антисептичну та протизапальну дію, запобігати запалення і закупорювання сальних залоз.За рахунок делікатної очищаючої основи, яка не містить мила, гель зберігає здорову гідроліпідну оболонку шкіри.

Спосіб застосування: круговими рухами нанести необхідну кількість засобу на вологу шкіру обличчя і шиї. Помасажувати кілька секунд змити теплою водою за допомогою спонжів, потім нанести відповідний тонік.

Склад: деіонізована вода, екстракт мильного дерева, АНА (гліколева, яблучна, виноградна, молочна) олія лемонграсу, грейпфрута, екстракт гамамелісу, вітамін С, екстракт ромашки аптечної, сквален, гіалуронат натрію.

Час застосування: універсальне

Тип шкіри: комбінована

Вік: 18+

Стать жіноча

Обсяг: 500ml

Виробник: Demax (Японія)

Зроблено в: Японія

186-1